mobilvatan Mobil Siteler


Sohbet odası, kullanıcıların geleneksel olarak yalnızca düz metin olarak Internet üzerinden iletişim kurdukları belirlenmiş bir sanal kanaldır. Kullanıcılar için sağlanmakta olan mobil siteler sayesinde sohbet imkanı vardır. Web teknolojisindeki son gelişmeler artık görüntülerin ve ifadelerin bir sohbet odasında da iletilmesine izin veriyor.

Terim, eşzamanlı veya eşzamansız konferans kullanan çevrimiçi sohbet, anlık mesajlaşma ve çevrimiçi forumlar anlamına gelebilir. Bazı sohbet odaları, oturum açmak veya bir sohbete katılmak için kullanıcı adı ve şifre kombinasyonu gerektirir ve kullanıcılar arasında gizliliğe izin verir.

Sohbet Servisleri

Sohbet hizmetimiz:

Yardım Hattı savunucusuyla gizli, bire bir sohbet oturumu

Herkese açık bir sohbet odası DEĞİL

Yardım Hattı’na özel olarak sohbet etmek için kullanılan bir dahili mesajlaşma sistemi – MSN Messenger, AIM, Yahoo Live Chat, Gchat veya iChat gibi genel bir sohbet mesajı DEĞİLDİR.

mobilvatan.com  her sayfasında bulunan “Sohbet” düğmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz – kullanmak için hiçbir şey indirmeniz GEREKMEZ.

Her gün hayatta kalanlar, arkadaşlar, aile, iş arkadaşları, küfürlü olarak tanımlayanlar ve aile içi şiddet ve istismardan etkilenen diğer kişilerle konuşuyoruz. Yardım arayan veya ilişkilerinde olan bir şeyi sorgulayan herkes sohbet edebilir.

Sonuç olarak sağladığımız mobil siteler ve sohbet hatları sayesinde pek çok insan yeni tanışıklıklar ediniyor. Sanal bağlantılar, online sohbetler ve kameralı ya da kamerasız sohbetler ile herkes yeni arkadaşlıklar edinebilir.